• Prodietik - Wizyta kontrolna u dietetyka.

KOLEJNE WIZYTY
Analizujemy postępy.

Kolejne wizyty w gabinecie dietetycznym mają istotne znaczenie przede wszystkim ze względu na konieczność oceny Twojego samopoczucia po zmianach w jadłospisie, wprowadzonych do Twojej codziennej diety.

Ocena odpowiedniego dopasowania dietoterapii, na wizycie kontrolnej jest podstawą do osiągnięcia założonego przez nas celu. Jeśli wspólnie ustalone założenia z pierwszej wizyty okażą się zbyt dużym wyzwaniem zmodyfikujemy je tak, aby wywierały mniejszy wpływ na Twoje codzienne obowiązki. Zmiana nawyków żywieniowych nie może być dla Ciebie przeszkodą ale nową, lepszą i przyjemniejszą drogą!

Na wizytach kontrolnych skupiamy się na dostosowaniu nowych jadłospisów, weryfikujemy postępy oraz wspólnie poszukujemy motywacji do działania. Naszym celem nie jest pokazanie Ci „rozpiski z produktami, o których nigdy nie słyszałeś”. Chcemy abyś znalazł z nami motywację i z uśmiechem na ustach dokonywał zmian, które staną się w końcu Twoim nawykiem. Po jednej wizycie nie jesteśmy w stanie Ci tego zagwarantować.

* * *