Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki dotyczących cookies.

CENNIK NASZYCH USŁUG DIETETYCZNYCH

Odwiedź nas, sam lub z osobą towarzyszącą.

Nowa sylwetka? Lepsze samopoczucie? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że trafiłeś w idealne miejsce. Dzięki naszej diecie będziesz jadł to, co lubisz! Jeśli zależy Ci na diecie odchudzającej - przy okazji zgubisz zbędne kilogramy, gdy interesuje Cię sposób odżywiania pozwalający lepiej współżyć ze schorzeniami, jakie u Ciebie stwierdzono -doprowadzimy Twój organizm do równowagi. Nasz dietetyk opracuje dla Ciebie indywidualny jadłospis, pozwalający spełnić Twoje "żywieniowe" marzenia.

Kim jest dobry dietetyk?

Dobry dietetyk, to osoba, która potrafi dobrać odpowiednią dietę, w oparciu o wyniki badań osoby zgłaszającej się po poradę. Musi pamiętać również o wywiadzie żywieniowym i środowiskowym, bo tylko wtedy posiada pełen obraz stanu pacjenta.

Poniższy cennik pozwoli Ci zaplanować walkę o własne zdrowie w comiesięcznym budżecie domowym. Przeglądając naszą ofertę z pewnością zauważysz, że nasze ceny nie są wygórowane. Zależy nam bowiem na tym, aby pomóc każdemu bez względu na sytuację finansową, mając pełną świadomość, że do dnia dzisiejszego usługi dietetyka nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Podejmij wyzwanie i zdecyduj się na kurację z naszymi specjalistami. Skoro trafiłeś na tę stronę, nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko przebrnąć przez trzy ostatnie kroki:

 • podniesienie słuchawki i zadzwonienie pod numer 888 75 77 79
 • zapis na pierwszą wizytę, pozwalającą określić Twój obecny stan zdrowia i poziom chęci do działania, która zakończy się przekazaniem przez dietetyka jadłospisu lub wytycznych dotyczących Twojego „nowego” stylu życia i żywienia. Naszym kolejnym zadaniem będzie wsparcie dla Ciebie, zaś Twoim podołanie diecie, która na początku może okazać się niezbyt przyjemna.
 • wizyta kontrolna, na której ocenimy Twoje postępy. Tutaj możesz być świadkiem dwóch sytuacji - będziemy bić Ci brawo, bo progres przejdzie nawet nasze oczekiwania lub będziemy wspierać i prowadzić motywujące rozmowy, jeśli nie będziesz radził sobie z nową sytuacją.
 • Wybór należy do Ciebie! Rzeszów, Biłgoraj i Leżajsk - to miejsca, w których na Ciebie czekamy Nie zwlekaj, zadbaj o swoje zdrowie.

  Jeżeli masz pytania lub chcesz umówić termin wizyty, zadzwoń śmiało:

  tel: 888 75 77 79

 • "polecam w 100%. Pani Magda jest wspaniałą osoba w pełni zaangażowaną w pomoc swoim pacjentom. Plany żywieniowe które układa Pani Magda są łatwe w zrobieniu i bardzo smaczne a co najważniejsze składają się z naturalnych produktów dostępnych dla każdego. Miło wspominam naszą współpracę :)"

  Anna

 • "Polecam serdecznie! Składniki jadłospisu dostępne w każdym markecie, przygotowanie posiłków nie zajmuje dużo czasu, a efekty stosowania diety u mnie były widoczne już po pierwszym tygodniu :)"

  Agata

 • "Spełniły się moje marzenia. Dzięki bardzo profesjonalnej a jednocześnie niedrogiej diecie, dopasowanej do tego co lubię, schudłam tyle ile sobie zamarzyłam. Jedzenie polecanych w jadłospisie posiłków o stałych godzinach bez podjadania [...] Bardzo dziękuję za te trzy miesiące."

  Elżbieta

 • "Polecam gabinet PRODIETIK oraz Panią Magdalenę jako profesjonalnego fachowca w tej dziedzinie [...] dzięki programom żywieniowym Pani Magdaleny, po trzech miesiącach ich stosowania, ważę 76 kg a dna moczanowa przestała mi dokuczać (naprawdę bóle ustały)..."

  Jerzy

 • "Moja opinia na temat Pani Madzi jest bardzo dobra, gdyż jestem z jej pracy bardzo zadowolona. Traktuje mnie bardzo podmiotowo, a to jest bardzo ważne, nie czuję się skrępowana podczas wizyty. [...] rozumie problemy innych. Widać że ma powołanie do tej pracy."

  Justyna