Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki dotyczących cookies.
  • Prodietik - Indywidualny plan żywieniowy.

JADŁOSPIS OD DIETETYKA

Indywidualny plan żywieniowy to oparty na wnikliwej analizie Twojego stanu zdrowia i kondycji fizycznej, jadłospis rozpisany na 7-14 dni.

Indywidualny plan żywieniowy zbilansowany do Twoich potrzeb, jest rozpisany na każdy dzień tygodnia (śniadanie, obiad, kolacja, przekąski) wraz ze szczegółowymi i urozmaiconymi przepisami oraz listą zakupów. Jadłospis komponowany jest nie tylko zgodnie z zapotrzebowaniem na kalorie i składniki odżywcze, ale również odpowiada Twoim preferencjom smakowym oraz prowadzonemu stylowi życia.

Na wizycie poznasz zalecenia żywieniowe, wskazówki dotyczące obróbki termicznej oraz doboru produktów, które wykorzystasz podczas przygotowywania zaleconych posiłków.

Rozpisaną dietę otrzymasz drogą mailową w ciągu 3 dni od wizyty. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania, podczas układnia odpowiedniej diety uwzględniamy wszystkie aspekty wynikające z przeprowadzonego wywiadu (m.in. wyniki badań, nietolerancje pokarmowe, choroby towarzyszące, tryb życia).

Edukacja całej rodziny

Dążymy do tego, aby nauczyć Cię, mądrze komponować posiłki dla Ciebie i Twojej rodziny. Pamiętaj, że indywidualna dieta ma za zadanie przyczynić się do pozytywnej zmiany.
Masz szansę rozpocząć nowe, lepsze życie.

ZADZWOŃ I UMÓW TERMIN:
tel: 888 75 77 79


W menu znajdziesz wskazówki dotyczące pierwszej wizyty.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz pytania zadzwoń lub skorzystaj z mesengera.