Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki dotyczących cookies.
  • Prodietik - Czym jest psychodietetyka?

PSYCHODIETETYKA W PRODIETIK

Stres, problemy w pracy, problemy w domu, niska samoocena, toksyczne relacje z najbliższym otoczeniem, brak czasu, presja społeczeństwa. To tylko niektóre czynniki będące w dzisiejszych czasach jednymi z głównych przyczyn zaburzeń odżywiania, a w konsekwencji nadwagi lub niedowagi. Prawidłowe prowadzenie dietoterapii powinno prowadzić do zidentyfikowania przyczyn zaburzeń odżywiania.

Kim jest Psychodietetyk?

Psychodietetyk jest osobą, która łącząc wiedzę z zakresu dietetyki oraz psychologii jest w stanie sięgnąć "głębiej", aby dowiedzieć się np. dlaczego wielokrotne stosowanie topowych diet i próby zrzucenia wagi kończyły się niepowodzeniem.

Czy Twoja waga z roku na rok jest coraz wyższa pomimo tego, że wcale nie jesz więcej,
a do tego regularnie uprawiasz aktywność fizyczną?

Czy patrząc w lustro myślisz, że nadal kilka kilogramów mniej to byłby sukces pomimo tego,
że przyjaciele mówią, że z tą szczupłością nie wyglądasz dobrze?

Czy po pracy przychodzisz do domu i w najlepszym wypadku masz ochotę zjeść ”całą lodówkę”?

Psychodietetyk pomoże Ci zrozumieć zachowania, które oddalają Cię od wyznaczonego celu. Udzieli wsparcia podczas zmiany nawyków żywieniowych. Będzie motywował Cię kiedy silna wola osłabnie oraz nauczy Cię samodzielnie walczyć o SIEBIE! Przede wszystkim rozpozna przyczyny i mechanizmy niewłaściwego odżywiania, które nierzadko mają podłoże psychiczne.

Pamiętaj

Przychodzisz do psychodietetyka / dietetyka a nie do lekarza. Spotkanie w gabinecie Prodietik traktuj jako dodatkowe wsparcie, a nie zastępstwo wizyty u specjalisty w szczególności jeśli od dawna cierpisz na poważne zaburzenia odżywiania.

ZADZWOŃ I UMÓW TERMIN:
tel: 888 75 77 79


W menu znajdziesz wskazówki dotyczące pierwszej wizyty.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz pytania zadzwoń lub skorzystaj z mesengera.