Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki dotyczących cookies.
  • Prodietik - Wizyta kontrolna u dietetyka.

KONTROLNE SPOTKANIA Z DIETETYKIEM

Kolejne wizyty w gabinecie dietetycznym mają istotne znaczenie przede wszystkim ze względu na konieczność oceny Twojego samopoczucia po zmianach w jadłospisie, wprowadzonych do Twojej codziennej diety.

Ocena odpowiedniego dopasowania dietoterapii, na wizycie kontrolnej jest podstawą do osiągnięcia założonego przez nas celu. Jeśli wspólnie ustalone założenia z pierwszej wizyty okażą się zbyt dużym wyzwaniem zmodyfikujemy je tak, aby wywierały mniejszy wpływ na Twoje codzienne obowiązki. Zmiana nawyków żywieniowych nie może być dla Ciebie przeszkodą ale nową, lepszą i przyjemniejszą drogą!

Na wizytach kontrolnych skupiamy się na dostosowaniu nowych jadłospisów, weryfikujemy postępy oraz wspólnie poszukujemy motywacji do działania. Naszym celem nie jest pokazanie Ci „rozpiski z produktami, o których nigdy nie słyszałeś”. Chcemy abyś znalazł z nami motywację i z uśmiechem na ustach dokonywał zmian, które staną się w końcu Twoim nawykiem. Po jednej wizycie nie jesteśmy w stanie Ci tego zagwarantować.

ZADZWOŃ I UMÓW TERMIN:
tel: 888 75 77 79


W menu znajdziesz wskazówki dotyczące pierwszej wizyty.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz pytania zadzwoń lub skorzystaj z mesengera.