Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki dotyczących cookies.
  • Prodietik - Testy na nietolerancje pokarmowe.

TESTY NA NIETOLERANCJE POKARMOWE

W naszym gabinecie możesz wykonać testy na nietolerancję pokarmową FoodDetective. Możesz również pobrać materiał do badania do testów FoodPrint, FoodTest czy Candida.

Testy na nietolerancje pokarmowe opracowane zostały przez Cambridge Nutritional Sciences (CNS) Ltd. z Wielkiej Brytanii, będącą częścią Omega Diagnostics Group PLC. Testy wykonywane są metodą immunoenzymosorbcyjnej (ELISA), która gwarantuje pewność i wiarygodność otrzymanych wyników.

Czy wiesz, że...?

Test FoodDetective na podstawie próbki krwi pobranej z palca, pozwala określić produkty pokarmowe powodujące nadprodukcję przeciwwciał typu IgG. Test bada reakcje organizmu na 59 produktów żywnościowych (m.in. zboża, ryby, orzechy, mięsa, ryby i owoce morza, warzywa, owoce i inne t.j.jajka, mleko krowie, drożdże, grzyby, herbata). Wynik testu otrzymujemy w ciągu 40 minut.
Jeśli zauważyłeś u siebie któryś z poniższych objawów, może oznaczać to, że cierpisz na nietolerancję pokarmową. Jeśli zaobserwowałeś zespół objawów (kilka symptomów jednocześnie) umów się na wizytę i sprawdź czy towarzyszące objawy nie wynikają z nietolerancji pokarmowej.

- Niepokój (ostry lub chroniczny)
- Artretyzm
- Astma
- Zespół deficytu uwagi
- Zespół hiperaktywności
- Moczenie mimowolne nocne
- Wzdęcia
- Zapalenie oskrzeli
- Celiakia
- Zespół przewlekłego zmęczenia
- Zatwardzenia
- Mukowiscydoza
- Depresja
- Biegunki
- Nieżyt żołądka
- Fibromyalgia
- Zapalenie jelit
- Bezsenność
- Zespół nadwrażliwości jelita grubego
- Świąd skóry
- Migrena
- Zespół złego wchłaniania
- Zaburzenia snu
- Zatrzymywanie wody w organizmie
- Nadwaga lub niedowaga

Pamiętaj

Pozytywny wynik testu (wskazanie na nitolerancję) będzie wyznacznikiem skomponowania dla Ciebie diety eliminacyjnej. Odpowiednio przygotowany jadłospis pomoże złagodzić lub wyeliminować dolegliwości związane z przyjmowaniem nietolerowanych produktów.

Więcej informacji:

Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat testów Cambridge Nutritional Sciences, zapraszamy na stronę: www.cambridge-diagnostics.pl

ZADZWOŃ I UMÓW TERMIN:
tel: 888 75 77 79


W menu znajdziesz wskazówki dotyczące pierwszej wizyty.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz pytania zadzwoń lub skorzystaj z mesengera.